QX/lmr/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/it/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/sl/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/sbc/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/it/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sc/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/lc/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/lc/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/l/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/n/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/sl/5: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmvtt/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/n/5: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/5:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/5:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/it/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/sl/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/sbc/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/it/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sc/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/lc/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/lc/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/l/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/n/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/sl/7: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmvtt/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/n/7: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/7:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/7:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/it/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/sl/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/sbc/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/it/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sc/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/lc/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/lc/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/l/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/n/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/sl/8: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmvtt/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/n/8: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/8:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/8:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/it/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmss/m/sl/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/sbc/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/it/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/m/sc/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/lc/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/lc/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/l/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/n/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmtt/b/sl/9: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmvtt/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/l/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/b/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/n/9: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmssq/m/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/9:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/9:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/n/10: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/10: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/10: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/10: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/bx/it/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/m/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/m/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/it/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/b/n/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/b/sl/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/10:  Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/10: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/10: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/it/12: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/m/sc/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/scsl/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/b/n/12: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/b/sl/12: Zażółć gęślą jaźń. QX/lmr/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/bx/it/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/m/it/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/b/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/b/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/12: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/it/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sc/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/scsl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/it/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/it/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/l/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/14.4: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/it/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sc/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/scsl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/it/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmss/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/it/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/17.28: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/17.28:Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/m/it/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sc/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/scsl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/it/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/it/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmtt/b/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/20.74: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/20.74:Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/it/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/sc/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/m/scsl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/b/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmr/bx/it/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmr/bx/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/sbc/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmss/bx/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/it/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/m/sc/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/lc/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/l/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmtt/b/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.

QX/lmvtt/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/l/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmvtt/b/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/m/sl/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/n/24.88: Zażółć gęślą jaźń.
QX/lmssq/bx/sl/24.88:Zażółć gęślą jaźń.